Nemáte žádnou položku v košíku.

Výměna / vrácení zboží

Vrácení zboží

Jestliže Vám zboží nevyhovuje a nepřejete si jej vyměnit za jiné, pošlete nám ho zpět na naši adresu:

  • Houseboard skateshop
  • Poláškova 77
  • 757 01, Valašské Meziříčí

Vrácené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Pozor, nezasílejte zboží zpět na dobírku. Takový balík nebude převzat.

Přiložte kopii dokladu o nákupu, přímo na ni připište, zda chcete peníze zaslat poštovní poukázkou nebo převodem na účet (nezapomeňte uvézt číslo vašeho účtu).

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou v co nejkratší době, nejpozději však do 30 dnů od doručení zboží na naši adresu. Pokud bylo zboží původně zasláno s poštovným zdarma, bude tato částka poštovného při platbě zpět na Váš účet odečtena.

Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít Houseboard.cz s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být  odečteny z částky za vrácené zboží.

Výměna zboží

Pokud Vám doručené zboží nevyhovuje (nesedí Vám velikost, nelíbí se Vám provedení, barva apod.), ale chtěli by jste jej vyměnit za jiní, pošlete nám zboží zpět.

Přiložte kopii dokladu o nákupu, přímo na ni připište, za co přesně chcete zboží vyměnit: značka, model, barva, velikost.

Zboží Vám vyměníme a obratem posíláme zpět. Při výměně Vám bude účtováno poštovné 99 Kč.

Adresa pro zasílání zboží:

  • Houseboard shop
  • Poláškova 77
  • 757 01, Valašské Meziříčí

Podmínky pro bezproblémový průběh vrácení zboží.
Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ho bez udání důvodu vrátit a my vám peníze vrátíme neprodleně zpět bankovním převodem. Zboží musí být naprosto neporušené, v originálním neporušeném obalu, s originálním štítkem, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje. Zákazník musí odeslat zásilku s Formulářem na výměnu (ke stažení zde) do 14ti dnů od obdržení zboží.

Můžu vám zboží zpět poslat na dobírku?

Bohužel, toto není možné. Dobírka nebude přijata. Zboží pošlete zpět standartním balíkem, po jeho přijetí Vám obratem pošleme peníze bankovním převodem, případně složenkou.