Možnosti doručení

CENY DORUČENÍ ZBOŽÍ

Ceny doručení se liší podle výběru dopravce a platebního systému.

  Zásilkovna Intime Česká pošta
*ceny dopravy se mění v průběhu roku dle změn v ceníku přepravních společností.
Platba předem – Gopay / Bank. převodem 55 Kč 95 Kč Balík do ruky – 110 Kč
Dobírka +30 Kč +30 Kč +30 Kč
Doprava ZDARMA při nákupu nad: 1000 Kč 1000 Kč 1000 Kč

 

MOŽNOSTI DORUČENÍ ZBOŽÍ

  OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Osobní odběr zboží na prodejně je vždy zdarma a to i v případě, že si budete přát zboží převézt z jedné prodejny do druhé.

Před vyzvednutím zboží vyčkejte na potvrzovací e-mail nebo SMS. Toto potvrzení zasíláme, jakmile je zboží na prodejně připraveno, převod zboží můžete trvat i pár dní.

Objednané zboží na prodejně pro vás bude připraveno ještě následujících 7 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě nevyzvednete, bude uvolněno do volného prodeje.

Zboží pak můžete vyzvednout kdykoli během otevírací doby skateshopu Valašské Meziříčí.

Při osobním odběru můžete platit hotově nebo kartou.

  ZÁSILKOVNA.CZ

Z-Point – to jsou pobočky v síti Zásilkovna.cz. Jednoduše jde o výdejní místa partnerských obchodů, kde si můžete přebrat Vaše zásilky. Žádné fronty na poštách nebo čekání na kurýra. Je to tak trošku jako klasický osobní odběr na naší prodejně. Jednoduše si vyberete nejbližší výdejní místo kde by jste chtěli zásilku převzít a můžete si jej vyzvednout dle otevírací doby dané pobočky. Doba pro odběr balíku je minimálně 7 dní.

POZOR!

Vzhledem k omezení velikosti balíků, které je schopná Zásilkovna.cz doručovat do poboček, není možno využít tento způsob dopravy na ttyto typy zboží: snowboardy, longboardy a podobně rozměrné zboží.
Na výdejních místech lze platit pouze v hotovosti.

Veškeré informace pro vyzvednutí zásilky zasílá dopravce emailem i SMS zprávou.

MAPA POBOČEK Z – POINT:

 

    IN TIME

  • In Time doručuje balíky v pracovní dny od 8 do 17 h. Kurýr Vás bude telefonicky kontaktovat o předání zásilky – čas doručení, částka dobírky
  • pokud Vás kurýr nezastihne při prvním pokusu o doručení, domluví se s Vámi telefonicky na doručení v jiný den

   ČESKÁ POŠTA

  • Česká pošta zpravidla doručuje balíky do 2 pracovních dní od podání zásilky
  • zprávou SMS a e-mailem dostanete avízo o doručování
  • pokud Vás doručovatel České pošty nezastihne, zanechá Vám oznámení o uložení zásilky na nejlbižší dodací poště – doba uložení je 7 kalendářních dnů, po uplynutí této doby bude odeslán zpět. Máte však možnost poštu požádat o opětovné doručení balíku na uvedenou adresu případně o prodloužení úložní doby

PŘED PŘEVZETÍM ZÁSILKY…

Před převzetím zásilky vždy kontrolujte, zda je zásilka neporušená, zásilka nepotlučená, případně není přelepená více druhy pásek. V případě nesrovnalostí zásilku nepřebírejte a kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu na info@houseboard.cz nebo telefonu +420 603 522 908.